بنا بر اطلاعات دریافتی چند مقام عالی رتبه هم پیمانی برای عدالت و دمکراسی با برهم صالح ملاقات کرده اند و در این جلسه مسئله انحلال حزب بررسی شده است.

 

یک مقام هم پیمانی در این باره گفت: برخی از سران عالی رتبه حزب به دنبال انحلال هم پیمانی و بازگشت به اتحادیه میهنی هستند. وی افزود این موضع از سوی اکثریت اعضای هم پیمانی رد می گردد و به دنبال ادامه فعالیت های حزب به صورت مستقل هستیم.

 

سایت هاولاتی در این باره اعلام کرد افرادی همانند آرام قادر، سرگول قره داغی و محمد رئوف به دنبال ابقای هم پیمانی هستند و در حال حاضر در این حزب دو موضع در مورد انحلال یا ادامه فعالیت های حزب شکل گرفته است و این احتمال وجود در چند روز آینده انحلال این حزب بطور رسمی اعلام گردد.

 

این در حالیست که شورای قضایی اقلیم کردستان در نامه ای به کمیسیون عالی انتخابات کردستان اعلام کرد که نتیجه اعلام شده انتخابات پارلمان کردستان از سوی این شورا تأیید شده است. یاسن محمد علی عضو بخش انتخابات جنبش گوران در این باره گفت: تصمیم شورای قضایی برای تایید انتخابات، ادامه سیاست تخلف و تقلب گسترده در انتخابات است و این سناریو در تمام انتخابات تکرار شده است.

 

عثمان کاروانی عضو شورای رهبری اتحاد اسلامی در این باره گفت: سیستم قضایی اقلیم نیاز به اصلاحات اساسی دارد و شورای قضایی اقلیم به طور مستقل در مورد شکایات انتخاباتی  عمل نکرد. جهانگیر محمد عضو نهاد انتخابات جماعت اسلامی در این باره گفت تصمیم شورای قضایی اقلیم برای تایید نتایج انتخابات ، نشانه سیاسی بودن این نهاد است و ما این مصوبه را قبول نمی کنیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی