« پدر معین طهماسبی: ممکن نیست پسرم با اراده خود به گروهک پژاک رفته باشد »

معین طهماسبی متولد ۱۳۷۵، از شهروندان کرد ایرانی می باشد که از سال ۱۳۹۶ با فریب عوامل گروهک تروریستی پژاک به کوهستان قندیل کشانده شده که از آن تاریخ به بعد هیچ اطلاعی از سرنوشت وی در دست نیست.

پدر معین طهماسبی با اشاره به اینکه حدود ۴ سال است از فرزند خود هیچ خبری ندارد، اظهار داشت؛ پسرم در یک شرکتی مشغول به کار بود که به یک باره ناپدید شد. وی در ادامه افزود: پس از آن به همه جا سر زدیم و به تمام نهادها و ارگان ها اطلاع دادیم و به هیچ عنوان فکر نمی کردیم که پسرم به عضویت یکی از گروهک های تروریستی درآمده باشد.

آقای طهماسبی اوضاع خانوادگی خود را بعد از رفتن پسرش نابسامان توصیف کرد و اظهار داشت: در هر لحظه از شبانه روز منتظر خبری از پسرم هستم اما دریغ از یک تماس! وی با اشاره به اینکه گروهک تروریستی پژاک یک گروه بی رحم و ظالمی است گفت: چند سال است حتی یک تماس با من نگرفته اند، اگر ریگی به کفششان نیست، اگر راست می گویند، بگذارند حداقل یکبار پسرم را ملاقات کنم و یا با وی حرف بزنم.

وی در ادامه تاکید کرد که یکی از دایی های پسرم قبلا عضو گروهک بوده و به طور معجزه آسایی خود را از قندیل نجات داده و اکنون هم هر از چندگاهی عوامل گروهک با وی تماس گرفته و تهدید به قتل می کنند، آقای طهماسبی خاطر نشان ساخت همه اینها را پسرم در جریان بود و بارها دایی اش، وی را از ظلم و جنایات گروهک آگاه کرده بود. حال سوال اینجاست، چطور ممکن است کسی که قبلا یکی از اقوامش تجربه تلخی از گروهک داشته و خود نیز از شرایط زندگی جانوری در قندیل آگاهی داشته، اکنون عضو گروهک شود؟ ممکن نیست پسرم با اراده خود به پژاک ملحق شده باشد.

وی در ادامه با اطمینان تاکید کرد که پسرم را به امیدهای واهی و وعده های دروغین به قندیل کشانده اند. چرا که در مدتی که متاسفانه در شرکت کار می کرد، بعد از چند ماه هنوز، ریالی دریافت نکرده بود و خرج تو جیبی را هم از من می گرفت و از کار خود ناراضی بود.

آقای طهماسبی در پایان با اشاره به اینکه به هیچ عنوان بی خیال سرنوشت پسرش نمی شود، از سرکرده های گروهک تروریستی پژاک خواست هر چه زودتر پسر وی را آزاد کنند تا به آغوش گرم خانواده بازگردد. وی همچنین تاکید کرد که به دادخواهی از پسرش به نهادهای مدنی و حقوق بشری چه در ایران و چه در خارج نامه نوشته و شکایت خود را از سرکرده های پژاک به جرم ربودن پسرش اعلام داشته است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی