دستگاه امنیتی اقلیم کردستان پس از اقدامات اطلاعاتی چندین ماهه بالاخره در اقدامی غافللگیرانه موفق به متلاشی کردن چندین مرکز اشاعه همجنس‌بازی در شهرهای مختلف این منطقه شد. که این موضوع منجر به اعتراض کنسولگری آمریکا در این منطقه گردید.

در همین خصوص رسانه‌های اقلیم از دستگیری دهها تن در این رابطه خبر داده‌اند.

منابع چاو نیوز در سلیمانیه عراق نیز پرده از نقش پر رنگ و پشت پرده علی جوانمردی، در پوشش خبرنگار برداشتند. در واقع جوانمردی با این پوشش به عنوان بازوی عملیاتی دستگاه‌های جاسوسی اسرائیل و عربستان سعودی به دنبال اجرای اهداف و تحقق سناریو‌ی آن‌ها در مدیریت و ترویج همجنس‌گرایی در اقلیم کردستان بوده ‌است.

دستگاه‌های امنیتی پارتی و یه‌کیه‌تی علی‌رغم دست یابی به سرنخ‌های مشترکی در خصوص نقش آفرینی فعالانه‌ جوانمردی در خصوص ترویج همجنس‌بازی در اقلیم کردستان عراق، هنوز پرونده را به دلیل عدم حضور وی در اقلیم، باز نگاه داشته‌اند.

پیش‌تر نیز خانم سیران شرفی دختر حسن شرفی یکی از سرکردگان حزب دمکرات کردستان، دختر دائی و همسر اسبق علی جوانمردی از فساد اخلاقی وی و تمایلات دگرباشانه او پرده برداشته و به روشنگری پرداخته بود.

خانم سیران شرفی که مدتی نیز در صدای آمریکا با جوانمردی همکار بوده است در صفحه فیسبوک خود درباره چرایی جدایی‌اش اینگونه می‌نویسد: “رفتارهایش خیلی عجیب شده بود، ما مدت زیادی فقط هم خانه بودیم و هیچ رابطه زناشویی با هم نداشتیم؛ تمایل عجیبش برای مصاحبت با همکاران سیاه پوست و معاشرت او با اهالی کلوپ های شبانه همجس‌بازها باعث شد از هم فاصله بگیریم و علیرغم داشتن یک فرزند دختر و مخالفت خانواده هایمان که از واقعیت ماجرا بی اطلاع بودند، از هم جدا شدیم.”

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی