طبق گفته های اعضای فراری پ.ک.ک/ک.ج.ک، این گروه تجزیه طلب، کودکان متولد شده در درون گروه را می فروشد.

 

به گزارش کورد هوال به نقل از خبرگزاری آناتولی، طبق گفته های اعضای فراری یا دستگیر شده گروه جدایی طلب پ.ک.ک/ک.ج.ک، این گروه خشونت طلب کودکان متولد شده در درون گروه را در قبال دریافت پول می فروشد.

در صورت آشکار شدن بارداری اعضای زن این گروه خشونت طلب، سقط جنین در انتظار آنها است و در صورتی که بارداری تا زمان زایمان از دید سرکردگان پ.ک.ک پنهان بماند نیز نوزادان متولد شده به مردم محلی فروخته می‌شوند.

ل.ت یکی از اعضای فراری پ.ک.ک در اعترافات خود با بیان اینکه طی سوم ژانویه تا پنجم ژوئیه ۲۰۱۷ در منطقه قامشلی سوریه در یک بیمارستان کار کرده است، در این مورد می گوید:

یکی از روزها که در بیمارستان کشیک بودم، مورد تجاوز یکی از اعضای گروه قرار گرفتم و حامله شدم. پس از زایمان نیز نوزاد را مصادره کردند. بعدا فهمیدم که نوزاد در قبال دریافت پول در یک کشور اروپایی به فروش رسیده است. هنگامی که آنجا بودم شاهد فروش نوزادان زیادی شدم. برخی از نوزادان که به فروش نمی‌روند نیز برای خدمت به گروه، تربیت می شوند.

آ.ای یکی دیگر از اعضای پ.ک.ک نیز با بیان اینکه طی روزهای دوازدهم نوامبر ۲۰۱۶ تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۷ شاهد شکنجه خشونت طلب ها در زندان های منطقه بوده است، ادامه می‌دهد: نوزادان زنان گروه که در پی تجاوز حامله شده اند سقط می شوند و جسد نوزادان نیز در مکان های مختلف دفن می‌شد. نوزادان سالم نیز در قبال دریافت پول به مردم منطقه فروخته می‌شدند.

از سوی دیگر م.آ نیز با اشاره به اینکه حدود یک سال در این گروه خشونت طلب فعالیت کرده است، گفت: مورد تجاوز یکی از عناصر گروه قرار گرفتم. مدتی بعد متوجه شدم باردارم. اما پس از زایمان نوزادم توسط افراد گروه دزدیده شد. دیگر خبری از کودک ندارم. تا آنجا که می‌دانم، فروخته شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی