مردم کرد همه شهرهای کردنشین ایران با حضوری چشمگیر در راهپیمایی ۲۲ بهمن، چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.

 

به گزارش کورد هوال، همه اقشار مردم کرد استان کردستان اعم از شیعه و سنی، پیر و جوان، روحانیون، فرهنگیان، دانشجویان، دانش آموزان و … با حضور گسترده خود همانند سال های قبل، پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند و به استقبال آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی رفتند.

 

 

 

ماموستا “عبدالرحمن خدایی” امام جمعه سنندج نیز با حضور در راه پیمایی ۲۲ بهمن ضمن تبریک چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به همه ملت ایران، گفت: امیدوارم خداوند متعال همه مسلمانان را بر ظالمان، مستکبران و دشمنان اسلام و نظام پیروز گرداند و دشمن هرگز به آرزوی شوم خود نرسد.

ماموستا خدایی همچنین افزود: امیدوارم هموراه شکرگزار این ثمرات انقلاب اسلامی باشیم و برای تداوم نظام جمهوری اسلامی دشمن‌شناس باشیم.

 Ø§ÛŒÙ† تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام فایل آن 05.jpg می‌باشد

“اسکندر مرادی”، رئیس دانشگاه پیام نور کردستان نیز ضمن تبریک پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: یکی از تفاوت های بارز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلابھا این بود که این انقلاب صرفا یک انقلاب سیاسی نبود، بلکه تحولی عظیم در تمامی حوزه ھا بود.

رئیس دانشگاه پیام نور کردستان با اشاره به اینکه در رژیم گذشته دانشگاهی در این استان وجود نداشت، گفت: اکنون بعد از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی بیش از ۵۰ ھزار دانشجو در دانشگاه ھای استان کردستان در رشته ھای مختلف مشغول تحصیل ھستند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی