افراد وابسته به دولت آمریکا، گروه‌های کردی را از مذاکره و مصالحه با دولت ایران منع می‌کنند

در حالی که خشونت طلبی و تروریسم در هر قاموسی مطرود و محکوم است، علی جوانمردی از مزدوران آمریکا که به صورت علنی مخاطبان خود را به خشونت دعوت می‌کند طی مطلبی در حمایت از خشونت گروه‌های مسلح کردی آنها را از هر گونه گفتگو با ایران منع کرد. این در حالی است که این گروه‌ها در طی چهل سال گذشته از هر شیوه خشونت مسلحانه استفاده کرده‌اند اما نه تنها به نتیجه نرسیدند بلکه نتیجه نهایی آن طرد شدن کامل حتی به صورت فیزیکی بود و ناچار شدند در مقرها یا کوه‌های مرزی اقلیم کردستان مستقر شوند.

چندی پیش گزارش‌هایی در مورد گفتگوی این گروه‌ها با بعضی مسئولان ایران منتشر شد تا وسیله‌ای برای پایان دادن به وجود این گروه‌ها از طریق مسالمت‌آمیز باشد، اما نکته جالب این که آمریکا از طریق عوامل مزدور خود تلاش می‌کند مانع این تلاش‌ها گردد. لذا امثال جوانمردی به عنوان خبرنگار رسانه دولتی آمریکا یعنی «صدای آمریکا» این گروه‌های مسلح مانند کومله و دموکرات را تشویق می‌کند تا همچنان بر کاربرد زور و اسلحه تاکید کنند. این مزدور آمریکا حتی از پژاک نیز می‌خواهد «دفاع مشروع» را در پیش گیرد. استفاده مزدوران آمریکایی از واژگان متداول در این گروه‌های خشن نشان می‌دهد هدف نهایی استفاده از هر ابزار تشویقی برای متوقف کردن  تلاش‌های مربوط به پایان دادن به این گروه‌های مسلح و خشونت‌طلب است تا مناطق کردنشین مرزی همچنان قربانی اخاذی‌های این گروه‌ها شوند. چون هر چه منطقه ناامن‌تر باشد زمینه فعالیت اهداف آمریکایی بهتر تامین می‌شود.

مزدوران آمریکایی در حالی به ترویج خشونت مسلحانه می‌پردازند که در رسانه‌های وابسته خود در پوشش دفاع از دموکراسی و صلح‌طلبی و دفاع از حقوق مردم وارد عمل می‌شوند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی