ترودی روبین می گوید آمریکا، روسیه و چین را به عدم همکاری برای یاری رساندن به آوارگان در داخل سوریه متهم می کند در حالی خود باعث آواره شدن هزاران کرد در شمال سوریه شده است.

به گزارش کوردهوال، ترودی روبین ناظر و تحلیلگر مسائل خاورمیانه، آمریکا را به دو رویی متهم کرده و گفته است در حالی که مایک پمپئو از چین و روسیه به خاطر رای ندادن به طرح آمریکا برای کمک به آوارگان در داخل سوریه انتقاد می کند که می داند هزاران کرد سوریه به اقلیم کردستان پناه برده و واشنگتن می تواند به آنها کمک کند.

وی در یادداشت خود که در نشریه دیلی نیوز منتشر شده، خطاب به آمریکا که در مورد عدم همکاری دیگر کشورها برای کمک به آوارگان سوریه انتقاد کرده نوشت: باید یادآوری کنم که این آمریکا و ترامپ بودند که با دادن چراغ سبز به ترکیه برای حمله به کردهای سوریه باعث آواره شدن هزاران تن از آنها شدند.

ترودی روبین با اشاره به سیاست های ترامپ در محدود کردن ورود  مهاجران به آمریکا و مخالفت با مهاجرت کردهای سوریه به این کشور، مقامات آمریکا را دورو خواند.

وی اشاره کرد که اگر آمریکا واقعا می خواهد به آوارگان سوریه بخصوص کردها کمک کند می تواند از طریق عراق این کار را انجام دهد زیرا تعداد زیادی از کردهای سوریه به اقلیم کردستان آواره شده اند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی