نایب رئیس فراکسیون نسل نو در پارلمان کردستان، احزاب اتحادیه میهنی و حزب دمکرات را متهم کرد که نشست های پارلمان کردستان را برای جلوگیری از احضار نخست وزیر و معاون وی و زیر دارایی اقلیم، عمدا متوقف ساخته اند.

.

به گزارش کوردهوال، کاوه عبدالقادر طی گفتگو با سایت خبری روژ نیوز گفت که تلاش ها برای برگزاری نشست پارلمان کردستان و احضار مسرور بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان و قباد طالبانی معاون وی و آوات شیخ جناب وزیر دارایی، به پارلمان برای توضیح در مورد بدهی های دولت اقلیم ادامه دارد.

.

وی افزود که احزاب اتحادیه میهنی و حزب دمکرات برای جلوگیری از احضار بارزانی و طالبانی به پارلمان، نشست های پارلمان را متوقف ساخته اند و سعی دارند شرایطی را فراهم آورند که هیچ نظارتی بر فعالیت و عملکرد دولت اقلیم وجود نداشته باشد.

.

نایب رئیس فراکسیون نسل نو در پارلمان کردستان خواستار اعمال فشار احزاب پارلمان برای از سرگیری نشست های آن و نظارت بر عملکرد دولت شد.

.

پیشتر ۱۷ نماینده اپوزیسیون پارلمان کردستان خواستار برگزاری نشست پارلمان و احضار مسرور بارزانی و قباد طالبانی  برای توضیح در مورد بدهی ۲۷ میلیارد دلاری اقلیم که مسرور بارزانی آن را اعلام کرده؛ شدند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی