با افزایش آمار ابتلا به ویروس کرونا در اقلیم کردستان به ۷۱۰ مورد، وزارت امور داخلی اقلیم، ممنوعیت کامل تردد و قرنطینه عمومی را به مدت شش روز اعلام کرده و ادارات و اماکن عمومی نیز بار دیگر تعطیل شد.

.

به گزارش کوردهوال به نقل از سایت خبری خلک، پس از اینکه آمار ابتلا به ویروس کرونا COVID-19 در اقلیم کردستان با شناسایی ۱۰۴ مورد جدید در یک روز به ۷۱۰ مورد رسید، وزارت امور داخلی اقلیم کردستان ممنوعیت تردد و قرنطینه عمومی به مدت شش روز را اعلام کرد.

.

بنا به اطلاعیه وزارت امور داخلی اقلیم، هرگونه تردد میان استان ها و داخل استان ها و شهرهای اقلیم کاملا ممنوع بوده و  ادارات عمومی تعطیل شده و اماکن عمومی و مشاغلی که در روزهای گذشته و با کاهش آمار ابتلا به کرونا، بازگشایی شده بودند، بار دیگر بسته می شوند.

.

همچنین اعلام شده که نانوایی ها فقط از ساعت ۶ صبح الی ۱۲ ظهر مجاز به فعالیت هستند و تحویل نان و دیگر اقلام ضروری، به شهروندان نیز باید از طریق ارسال به درب منازل صورت بگیرد و فروش نان در نانوایی ها به شهروندان ممنوع است.

.

وزارت امور داخلی اقلیم پیشتر نیز مجازات های سختگیرانه ای را برای ناقضان مقررات اعلام شده‌ تعیین کرده و از جمله عدم استفاده از ماسک در خودروها و اماکن عمومی جریمه نقدی ۵۰ هزار دیناری را به دنبال دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی