نیروهای ارتش ترکیه در ۲۴ ساعت اخیر بیش از ۴ هزار کماندو ارتش ترکیه به همراه بیش از یک هزار کامیون حامل تجهیزات نظامی و مهمات را به مرزهای سوریه منتقل کرده است.

به گزارش کوردهوال، تحرکات ارتش ترکیه که از آغاز هفته به شدت افزایش پیدا کرده است از بامداد امروز تا به این لحظه انتقال تجهیزات، نیرو و مهمات ارتش ترکیه به سوریه در بالاترین سطح ممکن ادامه داشته و نیروهای ارتش ترکیه در ۲۴ ساعت اخیر بیش از ۴ هزار کماندو ارتش ترکیه به همراه بیش از یک هزار کامیون حامل تجهیزات نظامی و مهمات را به مرزهای سوریه منتقل کرده است.

به نوشته خبرگزاری هابر۷، این کاروان های نظامی حامل تانک، توپ های جنگی، خودروهای زرهی مهاجم، خودروهای زرهی نفربر، دستگاه های قطع سینگال، سیستم های جنگی الکترونیک و دستگاه های راکت اندازهای متعدد را به سوریه منتقل کرده است که بیشتر این کاروان های نظامی با عبور از معره مصرین وارد ادلب شده و از آنجا به شهرک اریحا و روستای مستوما، منتقل شده اند. نیروهای ارتش ترکیه تاسیسات نظامی باقی مانده از ارتش سوریه در این روستا را به بزرگترین پایگاه نظامی خود در سوریه تبدیل کرده و در آنجا مستقر شده اند.

تمامی این تحولات ترکیه و سوریه را رو در روی جنگی تمام عیار قرار داده است که هر لحظه می تواند آتش یکی از بزرگترین درگیری های بحران سوریه در ادلب روشن شود.

برچسب ها : , , , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی