مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: وزیر ورزش و جوانان دستور برگزاری جلساتی در خصوص پیگیری وضعیت و اتمام سالن ۶ هزار نفری سنندج را داده است.

حامد جولائی مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: در حاشیه آیین تکریم و معارفه وزیر ورزش و جوانان، با مسعود سلطانی‌فر در خصوص وضعیت سالن ۶ هزارنفری سنندج گفت‌وگویی داشتیم.

وی تصریح کرد: سالن ۶ هزارنفری سنندج چند سالی است که به دلیل عدم اعتبارات لازم از پیشرفت چشمگیری برخوردار نیست.

جولائی اظهار داشت: در سال جاری برای تکمیل آن ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که با پیگیری‌های استاندار کردستان و وزارت ورزش و جوانان این اعتبار مصوب شده است.

وی با یادآوری اینکه یک سالن ورزشی استاندارد در مرکز استان کردستان وجود ندارد، افزود: سالن ۶ هزار نفری به عنوان یک پروژه مهم در کردستان دارای اهمیت است که با بهره‌برداری از این طرح، بخش بزرگی از مشکلات ورزش حل خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد: پروژه ۶ هزار نفری شهر سنندج در سال ۸۴ از سوی مسؤولان وقت کلنگ‌زنی شده و در حال حاضر نسبت به کل طرح ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان تأکید کرد: افتتاح و بهره‌برداری این پروژه به همت و پیگیری‌های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و دیگر مسؤولان نیاز دارد.

وی اظهار کرد: در این دیدار، وزیر ورزش و جوانان به مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت که جلساتی در خصوص پیگیری وضعیت سالن ۶ هزارنفری سنندج برگزار شود تا بتوانیم هرچه زودتر این طرح را به اتمام برسانیم.

منبع: فارس

 

برچسب ها : , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی