دادستان عمومی و مرکز انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: مصطفی سلیمی شرور سابقه دار سقزی در روستای سبدلو و توسط نیروی انتظامی دستگیر شده و خبر دستگیری او در عراق و توسط قرارگاه رمضان کذب محض است.

.

به گزارش کوردهوال، محمد جباری، دادستان عمومی و مرکز استان کردستان عنوان کرد: مصطفی سلیمی، شرور سابقه دار در روستای سبدلو در حدفاصل دو شهر بانه و سقز و توسط نیروی انتظامی دستگیر شد.

.

دادستان مرکز کردستان افزود: این فرد که جزو زندانیان فراری از زندان سقز هم بوده است قصد خروج از مرز کشور را داشته که با گزارشات و همکاری بموقع مردم منطقه در تور اطلاعاتی نیروی انتظامی گرفتار و دستگیر شد.

.

جباری بیان کرد: اینکه برخی رسانه ها و کانالهای تلگرامی خارج از کشور عنوان کرده اند این فرد توسط قرارگاه رمضان سپاه و در خاک عراق دستگیر شده، کذب محض و بی اساس است.

.

وی همکاری مردم منطقه را عامل اصلی موفقیت نیروی انتظامی در دستگیری این زندانی فراری عنوان کرد و افزود: دستگیری او توسط ماموران انتظامی با همکاری مردم بانه و سقز صورت گرفت به گونه‌ای که محل اختفای این فرد را به ماموران انتظامی گزارش کردند.

.

سرقت مسلحانه، شرارت، ایجاد رعب و وحشت در چندین روستا از روستا‌های سقز، اخاذی مسلحانه و آزار و اذیت و سلب امنیت و آرمش مردم از عمده جرم های این شرور سابقه دارد بوده است.

.

او در گذشته دو نفر از نیروهای انتظامی را نیز به شهادت رسانده بود.

.

این فرد همچنین جز طراحان و لیدر‌های اصلی فرار از زندان سقز در مورخ ۸ فروردین ۹۹ بوده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی