در پی در گذشت مهدی رضایی با نام مستعار زاگرس مانی، پدر ایشان از گروهک پژاک خواستار شد تا حقیقت ماجرای کشته شدن پسرش را عنوان کند.

گروهک تروریستی پژاک با قریب به دوماه تاخیر اعلام کرد که زاگرس مانی عضو فعال سیستم خبری و رسانه ای این گروهک در یک حمله از طرف جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۶ بهمن ماه سال ۹۹ کشته شده و هیچ سندی مبنی بر ادعای خود نشر نداده است.

در پی اعلام کشته شدن مهدی رضایی پدر ایشان در صحبت های خود پرده از اسراری که به مدت پنج سال به وسیله گروهک تروریستی پژاک مخفی مانده بود برداشت و واقعیت درگذشت فرزند خویش را آشکار ساخت.

احمد رضایی عنوان کرد: مهدی سال ها پیش پس از دریافت مدرک کارشناسی(لیسانس) از دانشگاه، قصد رفتن به خارج از کشور را داشته که به دلیل عدم تمکن مالی قادر به کمک ایشان نبودم و نتوانستم او را راهی سفر کنم.

پدر مهدی رضایی ادامه داد: مهدی می خواست هرطور که شده راهی اروپا شود اما من با او مخالفت کردم و همین امر موجب کدورت و بالا گرفتن اختلافات بین من و ایشان شد. یک روز پس از در گیری لفظی مهدی خانه را ترک کرد و دیگر باز نگشت.

احمد رضایی با اظهار بی اطلاعی از پسرش در مدت پنج سال اضافه کرد: در این مدت ما هیچ خبری از او دریافت نکردیم و حتی نمی دانستیم زنده است یا خیر که بعد از پنج سال با اعلام از طرف گروهک تروریستی پژاک متوجه عضویت او در این گروهک و کشته شدن او شدیم.

احمد رضایی گروهک تروریستی پژاک را محکوم کرد و افزود: این گروهک که با فریب و تطمیع فرزند مرا به عضویت خود درآورده چگونه می تواند خود را مدافع حقوق مردم کرد زبان بداند در حالی که از کوچکترین حق مردم یعنی اطلاع یک پدر و خانواده از حق مسلم خویش که آگاهی از سلامت فرزند خود می باشد محروم گردانند و قریب به و دو ماه پس از فوت او خبرش را اعلام نمود. من از این گروهک مخالف حقوق بشر و ضد مردمی می خواهم تا جوابگوی خون فرزند من که با وعده های پوچ و تو خالی گرفتن اقامت در اروپا فریب داده اند باشند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی