ماموستا فخری در خصوص مرگ برادر زاده‌اش عبدالرحمان که به عضویت پژاک در آمده بود، ضمن زیر سوال بردن عملکرد جنایتکارانه این گروهک‌های تروریستی، گفت: این‌ها اگر راست می‌گویند چرا فرزندان و جوانان ما را فقط به عنوان افرادی استفاده می‌کنند که در عملیات‌های انتحاری و برای کشتن انسان‌های بی گناه به کار گرفته می‌شوند. چرا هیچوقت یکی از آن‌ها را فرمانده یا از مسئولان نمی‌کنند؟؟؟

این سخنان در حالی از سوی ماموستا فخری بر علیه سیاست‌های کُرد ستیزانه پ‌ک‌ک و پژاک مطرح گردید که یک فرمانده کُرد زبان از سوی رهبر عالی جمهموری اسلامی به عنوان فرماندهی کل نیروی دریایی ارتش ایران منصوب گردیده است، این تقارن برای جامعه کُرد زبان ایرانی تنها یک معنی دارد و آن هم شناخت راه پیشرفت و تعالی در طول و عرض یک جامعه پیوسته و رو به رشد است.

در ادامه، فخری فریب و عضویت برادر زاده‌اش در پژاک را نقض انسانیت و حقوق بشر دانست و افزود: عبدالرحمان را با وعده تحصیل در خارج از کشور و پیشرفت فریب دادند و این بزرگترین خیانت به انسانیت است که دروغ را به جای صداقت جایگزین کنند.

ماموستا فخری جایگاه شهید را از بزرگترین امتیازاتی دانسته که یک مسلمان می‌تواند در طول زندگی خود بدست آورد و افزود: این‌ گروهک‌های ضد بشری راه را اشتباه رفته‌اند و از دشمنان اسلام پیروی می‌کنند اینها نمی‌توانند خود را شهید بدانند چرا که شهید شاهد روشنایی حق است نه فرورفته در ظلمت باطل.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی