ملا یاسین و ملا رستگار مرادی از اعضای مدرسه علوم دینی اهل سنت شهرستان جوانرود در مصاحبه‌ای با اشاره به وجود وزارت خانه‌های متنوع، اصناف فعال و مجلس و نهادهای دولتی، از شیوه اجرای قوانین ابراز ناراحتی کرده و افزودند: متاسفانه قوانین در سطح شهرستان‌ها توسط همین نهادها و وزارتخانه‌ها به طور کامل اجرایی نمی‌شود.

این دو طلبه علوم دینی وجود دستگاه‌ها و نهادهای نظارتی را امری ضروری دانستنه و گفتند: این دستگاه‌ها باید دستورالعمل‌های ابلاغی به شهرستان‌ها را بررسی و در صورت عدم اجرای آن با مسببین برخورد جدی نمایند.

آقایان مرادی با اشاره به اینکه مسئولین غیر بومی از مسئولین بومی بهتر عمل کرده‌اند، در جهت بهبود وضعیت شهرستان‌ها بیان داشتند: راه کارهایی برای بهبود اوضاع وجود دارد از جمله پتانسیل سنجی منطقه جهت جذب سرمایه و سرمایه‌گذاران و همچنین احساس وظیفه و دِین شرعی مسئولین در قبال جامعه چرا که پیامبر(ص) در این خصوص می‌فرمایند: هرکسی صبح را به شام برساند اما اهمیتی به امور مسلمین ندهد باید در ایمان خود تجدید نظر کند.

این فرموده پیامبر اسلام(ص) اهمیت امور مسلمین را تا حدی نشان میدهد که باید خواب را از چشم مسئول بگیرد و او را تا رسیدن به هدف بی قرار و خستگی ناپذیر کند. این تنها راه نجات و پیشرفت همه جوامع است. لذا خواست همه جامعه از مسئولین امر تلاش خستگی ناپذیر تا حصول نتیجه احسن است.

آقایان مرادی در پایان نیز ضمن آرزوی توفیقات روز افزون برای خدمتگزاران صدیق و امین، به همه مسئولین امر نصب‌العین قرار دادن سلوک پیامبر اسلام(ص) را یاداور شده و از آنان خواستند تا با التزام عملی خود به سنت پیامبر اکرم(ص) و حفظ وحدت و یکپارچگی، راه صلاح دنیا و آخرت را برای عموم مسلمین هموار نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی