امام جمعه شهرستان جوانرود در مصاحبه‌ای، گروهک‌های تروریستی و خشونت‌طلب را منشاء مشکلات منطقه اورامانات خواند. و افزود: مسبب نگاه امنیتی در مناطق اورامانات گروهک‌های تروریستی خشونت‌طلب می‌باشند. این درحالی است که در مناطق امنیتی سرمایه‌گذاران مایل به سرمایه‌گذاری نیستند.

محمد عزیز حسامی با اشاره به حدیثی از یامبر گرامی اسلام که می‌فرمایند رحمت خدا بر کسی که از دست‌رنج خویش می‌خورد. گفت: ما باید با تکیه بر دانش و توانایی خود در تلاش باشیم تا نیازهای خود را تامین کنیم. نباید به عنوان یک جامعه اسلامی قدرتمند دست خود را درمقابل کشورهایی که بر علیه کشور عزیزمان ایران توطئه می‌کنند دراز کنیم.

امام جمعه موقت شهرستان جوانرود در ادامه افزود: درحالی که وضعیت کار و اشتغال بزرگترین مشکل مردم و بحران اقتصادی بزرگترین بحران کشور است. هر چه زودتر باید برای آن فکری کنیم. این امر بدون نابودی گروهک‌های تروریستی و توطئه‌های دشمن که افکار مردم را منحرف می‌کنند میسر نمی‌شود.

ماموستا محمد عزیز حسامی در پایان خاطر نشان ساخت: منطقه اورامانات در هشت سال جنگ تحمیلی با شهدایی که تقدیم کرده است. هم اکنون نیز با مقاومت در برابر توطئه‌های دشمنان آماده است تا بستری مناسب برای جهش‌های اقتصادی باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی