رییس مجمع نمایندگان کُردستان در مجلس از نحوه مدیریت در مرزها به شدت انتقاد نمود. و بر جلوگیری از قاچاق کالاهای اساسی و مصرفی مردم در مرز باشماق تاکید کرد. 

شیوا قاسمی‌پور اظهار داشت: برابر گزارش‌ها و آمارهای واقعی، نابسامانی‌هایی در حوزه قاچاق کالاهای اساسی مصرفی مردم از جمله مرغ و جگر وجود دارد. این نابسامانی‌ها مؤید نیاز به بررسی و اصلاح این رویه است.

وی افزود: متأسفانه در مبحث ساماندهی مرز باشماق و اقدامات انجام شده توسط انبارهای عمومی و خدمات گمرکی باشماق، انتظارات برآورده نشده است.

رئیس مجمع نمایندگان کُردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت کنونی بهداشت در محیط مرز، ضمن انتقاد شدید از نحوه مدیریت ساماندهی محیط میدانی بر حفاظت‌های لازم فیزیکی و حراستی مرز و جلوگیری از قاچاق کالاهای اساسی و مصرفی مردم تأکید کرد.

وی با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم حق مطالبه‌گری خود را از دستگاه‌های اجرایی محفوظ می‌داند. عنوان داشت: اشتغال‌زایی و ایجاد محیط آبرومند و سالم در محیط مرز، کوچک‌ترین حق جوانان شهرستان‌های مریوان و سروآباد است. 

قاسمی‌پور با  اشاره به اولویت اول در مرز بین المللی باشماق مریوان، ایجاد نظم و داشتن برنامه روشن در دستگاه‌های اجرایی را ضروری دانست و اظهار کرد: از موازی‌کاری دستگاه اجرایی، تکرار مکررات و نشست‌های بی‌نتیجه گله‌مندم چرا که انتظار می‌رود این نوع نشست‌ها باید دارای خروجی‌های متناسب با حل معضلات مرز باشماق باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی