نشریه وابسته به نظامیان آمریکا تاکید کرد ماموریت نیروهای آمریکایی در مناطق تحت کنترل کوردهای سوریه تمام شده و آنها باید هرچه زودتر به کشورشان باز گردند.

.

به گزارش کوردهوال، دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا اندکی قبل از حمله ترکیه به کوردهای سوریه در اکتبر ۲۰۱۹، نزدیک به ۱۵۰۰ تن از نیروهای ارتش آمریکا را از مناطق تحت کنترل کوردها خارج و زمینه را برای حمله ترکیه به کوردهای سوریه فراهم کرد.

در حال حاضر بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ نیروی نظامی آمریکایی در سوریه حضور دارند و بیشتر آنها در مناطق نفت خیز تحت کنترل کوردهای سوریه در شمال شرق این کشور مستقر شده اند.

نشریه وابسته به نظامیان آمریکایی به نام میلیتاری دات کام، در مطلبی خواستار بازگشت بقیه نیروهای نظامی این کشور از سوریه شده است.

این نشریه با اشاره به برخوردهای مختصر میان نیروهای آمریکایی و روسی در مناطق تحت کنترل کوردها، هشدار داده است ممکن است در صورت ادامه حضور نظامیان آمریکا در مناطق تحت کنترل کوردها، برخوردهای مختصر میان نیروهای آمریکایی و روسی در این منطقه به یک نبرد تمام عیار تبدیل شود.

این نشریه با اشاره به این که علت حضور نیروهای آمریکایی در سوریه مبارزه با داعش بوده، تاکید کرده است که این مبارزه به پایان رسیده و داعش دیگر خطری جدی محسوب نمی شود بنابراین، بهتر است نیروهای باقی مانده آمریکا از سوریه خارج شوند.

نشریه وابسته به نظامیان آمریکا تاکید می کند که ادامه حضور نیروهای آمریکا در سوریه برای واشنگتن منفعت اقتصادی ندارد و آمریکا نباید خود را درگیر مشکلات سوریه بکند. بنابراین، بهتر است قبل از آن که سربازان آمریکایی در مناطق تحت کنترل کوردها بر اثر تشدید تنش کشته شوند، دونالد ترامپ آنها را خارج کند.

برچسب ها : , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی