یک مقام وزارت امور خارجه سوریه در گفتگو با خبرگزاری سانا توافق نفتی نیروی دموکراتیک سوریه با یک شرکت آمریکایی را سرقت ماهرانه توصیف کرد.

.

به گزارش کوردهوال، وزارت امور خارجه سوریه با انتقاد شدید از توافق نفتی نیروی دموکراتیک سوریه با یک شرکت آمریکایی ضمن معرفی این توافق به عنوان “یک سرقت ماهرانه” گفت: «این توافق باطل و غیرقابل قبول بوده و به هیچ عنوان قانونی نمی باشد. توافق با تمام ابعاد یک سرقت ماهرانه است. از آن می توان به عنوان توافقی میان سارقان یاد کرد».

یک مقام وزارت امور خارجه سوریه در گفتگو با خبرگزاری رسمی جمهوری سوریه – سانا، خاطرنشان کرد: «توافق نفتی میان نیروی دموکراتیک سوریه با شرکت آمریکایی حمله به حاکمیت سوریه است. با این کار تلاش می کنند مانع تلاش های دولت برای بازسازی تخریبات به جا مانده از تروریسم شوند. این اقدام، نشان دهنده نگاه دشمنانه آمریکا به دولت سوریه است».

این مقام سوری در ادامه سخنان خود با هشدار جدی به نیروهای ارتش دموکراتیک سوریه ضمن معرفی آنان به عنوان “شبه نظامیان کرایه ای” عنوان کرد: «به این نیروها که ابزار ارزان قیمت اشغالگری های آمریکا شده اند هشدار می دهیم. این شبه نظامیان کرایه ای باید بدانند که دیر یا زود اشغالگری های آمریکا روبه زوال خواهد گذاشت. از همین رو نباید فراموش کنند که آنان نیز مانند دیگر گروه های تروریستی توسط دولت سوریه شکست سنگینی خواهند خورد».

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی