محسن فتحی نماینده مردم شهرستانهای سنندج، دیواندره، کامیاران و بهزاد رحیمی نماینده مردم شهرستانهای سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی اقدام تروریستی آمریکا در قبال هواپیمای مسافربری ماهان را محکوم کردند.

به گزارش کوردهوال، محسن فتحی نماینده مردم شهرستانهای سنندج، دیواندره و کامیاران در اظهاراتی با محکوم خواندن تجاوز آمریکا به هواپیمای مسافربری ماهان و به خطر انداختن جان مسافران بی گناه، بیان کرد: تعرض به هواپیمای مسافربری ماهان باید به طور ویژه از سوی دستگاه دیپلماسی، قوه قضائیه و سازمان هواپیمایی از طریق مجامع بین المللی پیگیری شود چرا که این اتفاق نقض آشکار قوانین حقوقی و بین المللی است.

فتحی افزود: مجلس در دستور کار ویژه ای این موضوع را مورد بررسی قرار می دهد و در جهت حفظ مصالح ملی از دولت می خواهیم روند پیگیری حقوقی را گزارش دهد.

بهزاد رحیمی نماینده مردم شهرستانهای سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به اقدام وقیحانه آمریکایی ها علیه هواپیمای مسافربری ایران اظهار کرد: اقدام ناجوانمردانه و ‌تروریستی آمریکایی‌ها علیه هواپیمای مسافربری ایران از سر استیصال و به بن‌بست رسیدن سیاست فشار حداکثری در قبال ایران اسلامی است که قطعا بی‌پاسخ نخواهد ماند و ضربه متقابل را دریافت خواهند کرد.

 وی افزود: اقدامات جنایتکارانه رژیم آمریکا در تهدید جان مردم عادی از طریق تروریسم اقتصادی گرفته تا تروریسم هوایی، تمامی ندارد، بی شک وقت آن رسیده تا جامعه بین المللی در قبال این اقدامات خلاف حقوق بین المللی آمریکا که صلح و امنیت بین المللی را نیز تهدید می کند، متحد بایستد و این کشور را وادارد تا مانند یک کشور نرمال رفتار کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی