ماموستا مامد کلشی‌نژاد در گفت‌و‌گویی، با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا قرار داریم اظهار داشت: بی‌تردید این انتخابات برای همه ملت ایران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چون از چند سال گذشته مشکلاتی از ناحیه دشمنان(نظیر گروهک‌های تروریستی) و استکبار جهانی بر کشورمان تحمیل شده است.

دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ضمن اعمال وحشیانه برعلیه مردم، دست به تحریم‌های اقتصادی برعلیه ایران زده و همچنین ناکارآمدی برخی مسئولان نیز سبب شده که مشکلاتی عدیده‌ای برای هم وطنان به وجود آید.

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه اظهار داشت: بنابراین اهمیت انتخابات در آنجا است که یک شخصیتی، مدیر، مدبر و امانت‌دار و کسی که به فکر نیازمندان و مستضعفان باشد را به مردم معرفی کرد تا سکان مدیریت کشور را بر عهده بگیرد و بتواند کشور را از این بن‌بست ها خارج سازد.

وی در ادامه افزود: ایمان، امانت‌داری و تدین جزو شاخصه‌های مهمی هستند که مردم برای انتخاب یک رئیس جمهور باید داشته باشند و امید است که مردم چنین فردی را انتخاب کنند.

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه در ادامه با تاکید بر اینکه قضیه انتخاب و رای، یک مسئله شرعی است اظهار داشت: جامعه اهل سنت باید همانند همه افراد جامعه و بسان سالیان گذشته که حضور پرشوری در صحنه داشتند با آگاهی، بیداری و بصیرت در انتخابات شرکت کرده و رای دهند و امیدوارم با حضور گسترده خود مشت محکمی بر دهان اجانب و مستکبران بزنند.

ماموستا مامد کلشی‌نژاد: جامعه اهل سنت باید همانند همه افراد جامعه و بسان سالیان گذشته که حضور پرشوری در صحنه داشتند با آگاهی، بیداری و بصیرت در انتخابات شرکت کرده و رای دهند و امیدوارم با حضور گسترده خود مشت محکمی بر دهان اجانب و مستکبران بزنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی