دبیرستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نامزد‌های شورا‌های اسلامی شهر و روستا یک هفته فرصت تبلیغات دارند، گفت: فرصت تبلیغات شورا‌های اسلامی شهر و روستا ساعت ۲۴ امشب به پایان می‌رسد و بعد از این مدت به موجب قانون انجام تبلیغات تخلف محسوب می‌شود.

جلیل بالایی همچنین به زمان تبلیغات نامزد‌های ریاست جمهوری اشاره کرد و اظهار داشت: به موجب قانون فرصت تبلیغات نامزد‌های ریاست جمهوری ۲۰ روز است و تا ۲۴ ساعت قبل از زمان اخذ رای یعنی ساعت ۷ صبح فردا پنجشنبه بیست و هفتم خرداد فرصت تبلیغات دارند.

وی با اشاره به تعبیه ۱۹۴۲ شعبه اخذ رای در استان کرمانشاه، گفت: مردم برای دسترسی سریع و آسان به شعب اخذ رای و پیدا کردن نزدیکترین و خلوت‌ترین شعب می‌توانند به سامانه «انتخاب ایران» مراجعه کنند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه خاطرنشان ساخت: در انتخابات ۱۴۰۰ یک میلیون و پانصد و هفتاد و فهت هزار و ششصد و سی و نه نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد هفتصد و هشتاد هزار سیصد و بیست و دو نفر زن و هفتصد و نود و هفت هزار و سیصد و هفده نفر مرد هستند.

لازم به ذکر است که سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور جمعه ۲۸ خرداد ماه در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی