تعداد زیادی از چهره‌های ورزشی طی روزهای گذشته با صدور پیام و یا انتشار ویدئو از مردم خواستند که با تحقیق و بررسی سوابق نامزدهای ریاست جمهوری بهترین آنها را انتخاب کنند و روز جمعه با حضور پای صندوق‌های رای، سرنوشت آینده خود را رقم بزنند. وجود چنین ورزشکارهای ارزشی و ارزشمندی در کشور که با وجود همه مشکلات، تمام قد پشت میهن و وطن خود دلیرانه و عاشقانه ایستاده‌اند مسئولیت را برای مسئولان امر خصوصا در دولت جدید روز افزون خواهد ساخت.

در ادامه به برخی از نظرات بعضی ورزشکاران اشاره میکنیم:

*الهام حسینی( اولین مدال آور وزنه برداری بانوان): از مردم عزیز ایران می خواهم که با دید باز و انتخاب اصلح در انتخابات شرکت کنند.

*زهرا نعمتی(قهرمان پارالمپیک): مردم باید در تعیین سرنوشت خود مشارکت کنند و فرد اصلح را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند. قطعا آینده می تواند بهتر از این باشد.

*سوده عزتی(مربی برتر ووشوی کشور در سال ۱۳۹۳): جامعه اسلامی جامعه ای پویا است که همیشه از امتحانات خود سربلند بیرون آمده و من از همه مردم دعوت می‌کنم که با حضور خود در ۲۸ خرداد در پای صندوق‌های رای حماسه‌ای دیگر را خلق کنند.

*صالحی امیری(رئیس کمیته ملی المپیک(: سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در گفتگویی به اهمیت انتخابات پیش رو اشاره کرد و در مورد موفقیت تیم ملی فوتبال ایران گفت: دیدار حیثیتی ایران برابر عراق و پیروزی شیرینی که در آن به دست آمد قطعاً در آستانه انتخابات ریاست جمهوری در ذهنیت اجتماعی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

*علی پروین(پیشکسوت فوتبال🙁 من در ایران زندگی می کنم و حتما رای می دهم. کسانی که دوست نداشتند حتما می روند. ما در انتخابات شرکت خواهیم کرد و به گزینه مورد نظرمان رای خواهیم داد.

*علیرضا دبیر)رئیس فدراسیون کشتی🙁 نباید با ایجاد یک شور و به وجود آمدن یک فضای هیجانی بدون تفکر به یک فرد رأی بدهیم بلکه باید برنامه‌های یک کاندیدا بررسی شود، همانطور که برای یک ازدواج کلی بررسی صورت می‌گیرد، برای انتخاب فرد اصلح نیز باید بررسی صورت بگیرد و اگر نمی‌توانیم خوب تصمیم گیری کنیم با مراجعه به افراد کاربلد و آگاه و مشورت کردن، راه را برای تصمیم گیری درست هموار کنیم.

*خداداد عزیزی(پیشکسوت فوتبال):به شخصه از بین هفت کاندیدا تحقیق می کنم و کسی که بیشتر از بقیه می تواند به وضعیت جامعه کمک کند را انتخاب خواهم کرد. تحقیق کردن در مورد نامزدها و رای دادن به آنها می تواند خیلی چیزها را تغییر بدهد. ما خودمان می توانیم انتخاب کنیم.

*آرش میراسماعیلی(رئیس فدراسیون جودو🙁 انتظار این است که مردم با حضور پای صندوق های رای بهترین و اصلح ترین انتخاب را داشت باشند. امیدوارم رئیس جمهور آینده بتواند برای ورزش برنامه ویژه ای داشته باشد. نتیجه گرفتن مقطعی ورزش ایران را نابود کرده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی