نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶ و مرکز مثبت زندگی بهزیستی کرمانشاه، اظهار داشت: باید به کارکنان بهزیستی استان کرمانشاه خسته نباشید گفت زیرا بهزیستی مرکز خدمت رسانی بوده که به طیف وسیعی از مردم خدمت رسانی می‌کند.

محمد رشیدی افزود: باید برای کمک به بهزیستی استان که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند از ظرفیت‌های مردمی و خیرین برای کمک به مددجویان نیز بهره ‌جست.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مشکلات اعتباری بهزیستی زیاد بوده اما اکنون مشکل اساسی استان کرمانشاه بیکاری است که سبب بروز بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در استان شده است. به طور مثال بیکاری و کمبود درآمد خانواده‌ها سبب اعتیاد شده و متأسفانه در استان کرمانشاه معتادین خیلی سریع به مرحله کارتون خوابی میرسند هرچند این موضوع به صورت کلی در مجلس شورای اسلامی در حال بررسی است اما باید تلاش شود اشتغال افزایش یافته و یکی از راهکارهای افزایش اشتغال مشاغل خانگی است. مشاغل خانگی نظیر درست کردن صنایع دستی که استان کرمانشاه دارای ظرفیت‌های زیادی در این حوزه می‌باشد به اشتغالزایی و کاهش بیگاری بسیار کمک می‌کند.

رشیدی در پایان خاطر نشان ساخت: در سال‌های گذشته اعتباراتی به عنوان شکل‌گیری بنگاه‌های زود بازده پرداخت شد که به هدف اصلی منجر نشد و نظارت در این حوزه برای پرداخت اعتبار باید افزایش پیدا کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی