مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی اظهار کرد: طی چهار دهه ازپیروزی انقلاب اسلامی شاهد.خدمات بسیاری در مناطق مختلف کشور بوده ایم، اما این خدمات و تلاش‌ها کافی نیست و باید روز به روز بیشتر شود.

وی تصریح کرد: براساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران همه مردم ایران اعم از اقوام و مذاهب مختلف در پیشگاه قانون.یکسان هستند و باید از خدمات عمومی یکسان نیز بهره مند شوند، لذا هیچ کم کاری.و مانع تراشی در این خصوص پذیرفتنی نیست و غیرقانونی است.

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: همه در نظام اسلامی برابر هستیم.و اگر قرار به دیوارکشی باشد باید این دیوارکشی بین ما و دشمنان نظام باشد.

وی به فرازی از دستور امام علی (ع) به مالک اشتر اشاره کرد و گفت: این دستور منشور اخلاقی، سیاسی.و اجتماعی برای همه مسئولان است.

ماموستا کریمی خاطرنشان کرد: مردم کردستان و بالاتر از آن به تعبیر مقام معظم رهبری مردم مناطق کردی عاشق ایران اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و همه در کردستان برادر دینی هستند، لذا برای توسعه این استان نیاز به همدلی و اتحاد است و باید با انسجام و برادری زمینه رفع مشکلات و محدودیت‌ها را فراهم کنیم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی