در سایتی به اصطلاح حامی حقوق زنان شخصی با نام علی جوانمردی به مطالبی که در کتاب دوازدهم به چاپ رسید اعتراض می کند. این کتاب از ازدواج دختران در سنین پایین، نابرابری زن و مرد و حفظ زن در سلامت روح و روان شخص و اجتماع صحبت می کند.

علی جوانمردی این مطالب را رد کرده و آن ها را مورد هجمه خود قرار می دهد. او عنوان کرده سنین پایین به دلیل زایمان و فرزند آوری برای ازدواج اصلا مناسب نیست. در حالی که در آمارهای جهانی همه کشورها با این مشکل که سن جامعه در حال پیر شدن است رو برو هستند. این در حالی است که نوع تغذیه شیمیایی و صنعتی شدن سن ناباروری و یائسگی را تا حد چشمگیری پایین می آورد. به طوری که در سن ۲۰ تا ۲۵ سال این آمار افزایش چشم گیری دارد.

ضمنا در حال حاضر در جامعه ما برای هر پسر سه دختر جهت ازدواج قرار دارد. این یعنی بسیاری از دختران ما با دوران سخت بی همسری، کار برای امرار معاش، نبودن لذتهای زندگی.و در نهایت افسردگی های شدید مواجه می باشند.

ایشان کار خانه را پست می شمارد و کار کردن زنان پا به پای مردان را حق زن و برتری و کمال وی می داند. این در حالی است که تمامی جوامع یکی از معضلات اجتماعی را نبود امنیت زن به دلیل حضور در قسمتهای مختلف جامعه و کاهش.اخلاق در جامعه را عدم حضور مادران در خانه و روابط عاطفی و بلند مدت با فرزندان می دانند. از این رو گروه های حامی حقوق بشر به صورت علنی با حضور زنان و مادران در بیرون از خانه مخالفت می کنند. غیرت در مطالب بی پایه و اساس علی جوانمردی نه تنها باعث کوچک شمردن زنان بلکه باعث تعالی زن و ارزش گذاری زنان می باشد.

زن جواهری که نیاز به مراقبت دارد

حس مسئولیت مرد نسبت به زن که غیرت نام می گیرد زن را تا درجه جواهری بی نظیر بالا می برد.که برای حمل و نگهداری از آن باید تدابیر امنیتی و محکمی را در نظر گرفت. سوالی که مطرح می شود این است که: آقای منتقد، شما مواردی که به سلامت جامعه کمک می کند.را نقد می کنید و آن را از جمله نقض حقوق زنان می دانید.اما کودک سربازی و حضور زنان در عرصه های جنگ و خونریزی را موافق شخصیت زن و لطافت او میدانید؟چگونه است که شما زن را ابزاری برای قتل و فساد در جنگ های وحشیانه می بینید اما وجود او را در یک خانه امن برای رشد و تعالی فزندانش نمی بینید؟

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی