زهرا محمدی عضو تشکیلات مخفی حزب منحله دمکرات کردستان ایران در روز دوم خردادماه ۱۳۹۸، توسط نیروهای امنیتی شناسایی و دستگیر شد.

این عضو تشکیلات مخفی حزب منحله دمکرات کردستان ایران برای پوشش فعالیت های مخفی خود، وارد انجمنی به نام نوژین شد. وی قصد داشت از این طریق و به نام فعالیت های مدنی و تدریس زبان و ادبیات کردی، فعالیت های خود را به پیش ببرد. این ترفند تروریستهای حزب دمکرات طولی نکشید و در نهایت ۳ نفر از اعضای این انجمن شناسایی و دستگیر شدند.

دو نفر از دستگیرشدگان بعد از تحقیقات اولیه و سپردن وثیقه آزاد شدند. زهرا محمدی بنا به اعترافات خود، از اعضای فعال و اصلی تشکیلات مخفی حزب دمکرات کردستان ایران بود، برای همین، بازداشت او تداوم پیدا کرد.

واکنش رسانه ها

در چند روز گذشته و در آستانه محاکمه زهرا محمدی، رسانه های وابسته به گروهکهای کردی خصوصا حزب منحله دمکرات.کردستان ایران که نگران فاش شدن دیگر نیروهای خود در داخل کشور هستند، تلاش زیادی.را آغاز کرده اند تا ضمن آنکه زهرا محمدی را یک معلم زبان کردی و فعال مدنی نشان دهند، زمینه.آزادی او را فراهم آورد و به این ترتیب تیم تشکیلات مخفی آنها در امان بماند.!

یک منبع مطلع در خصوص این پرونده گفت؛ زهرا محمدی به عضویت در حزب دمکرات اعتراف کرده و لوازم و تجهیزاتی از نامبرده کشف و.ضبط گردید که وابستگی او به حزب منحله دمکرات کردستان ایران را تایید می کند.

حال که رسانه های ضد انقلاب تلاش می کنند زهرا محمدی را یک فعال مدنی معمولی نشان دهند، تصویری را منتشر می کنیم.که در آن زهرا محمدی با جامانه حزب دمکرات کردستان ایران در کنار دیگر هواداران حزب منحله دمکرات با یونیفرم.پیشمرگان دمکرات دید می شود و تبلیغات این تیم برای حزب دمکرات در قالب انجمن نوژین و.به نام کمک به سیل زدگان، در روستاهای مرزی در حال انجام است.

در ارتباط با پرونده زهرا محمدی، اهل مریوان، مرتبطین دیگر این هسته مخفی حزب دمکرات هم شناسایی و دستگیر شده اند و.نیروهای امنیتی کشورمان با اقتدار هر گونه تحرک ضد انقلاب را رصد کرده و جلوی هر اقدام اخلالگرانه را خواهند گرفت و.اجازه عرض اندام به تروریستها را در داخل کشور نمی دهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی